Lakier Semilac Frappe – stonowana elegancja

Lakiery Semilac są znane wszystkim kobietom, które interesują się manicure. Ta popularna marka produkuje lakiery hybrydowe, wyróżniające się przede wszystkim bardzo dużą trwałością.

Manicure na dłużej
Piękne, zadbane paznokcie to element, który delikatnie podkreśla stylizację i wygląda bardzo elegancko. Lakiery hybrydowe Semilac Frappe to lakier hybrydowy o dużej trwałości, dlatego utrzymuje się na paznokciach nawet przez kilka tygodni bez pękania i ścierania się. Sekret hybryd polega na tym, że są one utwardzane przy pomocy promieniowania UV, które sprawia, że powierzchnia lakieru jest wyjątkowo trwała. Dodatkowo stosuje się warstwę top coat, zapewniającą większą ochronę.

Elegancki odcień
Z Semilacu Frappe zadowolone będą osoby, które lubią naturalne odcienie lakierów. Ten kolor prezentuje się elegancko, jest bardzo stonowany i rzeczywiście barwą przypomina delikatną kawę z mlekiem. Sprawdzi się na co dzień, także do pracy lub szkoły. Można go również połączyć z innymi kolorami, tworząc różne wzory. Pełne krycie uzyskuje się po nałożeniu dwóch warstw lakieru.

Manicure wykonany lakierem hybrydowym powinien utrzymać się na paznokciach przez co najmniej dwa tygodnie bez powstawania mało estetycznych uszkodzeń.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *