Gdzie stosować wodę kolońską?

woda kolońska

Nakładanie wody kolońskiej powinno odbywać się w oparciu o kilka najważniejszych zasad. Wprowadzanie jej na losowo wybrane punkty sprawi, że zapach utrzyma się o wiele krócej a przy okazji – doprowadzimy w ten sposób do załamania nuty zapachowej.

Gdzie nakładamy wodę kolońską?

Woda kolońska z MenSpace musi być nakładana wszędzie tam, gdzie ciepłota naszego ciała jest szczególnie duża. Może być to spowodowane albo bliskością (i swoistym zagęszczeniem) naczyń krwionośnych, albo też bliskością ubrań. W jednym i w drugim przypadku, ciepło ciała znacznie zwiększa skuteczność wody kolońskiej i sprawia, że jej zapach jest o wiele intensywniejszy (ale nie do przesady).

Miejsca o których warto pamiętać

Wody kolońskie dla mężczyzn najlepiej stosować na nadgarstki, pachy, policzki, szyja, uda, plecy, skórę za uszami itd. Jedna ważna porada – nie stosujemy wody kolońskiej na wszystkie wspomniane miejsca. Taki krok spowodowałby, że zapach tej wody byłby zbyt intensywny i z pewnością odpychający dla innych.

I jeszcze jedno – po zastosowaniu wody kolońskiej nie pocieramy danego miejsca. W efekcie zapach wody będzie o wiele mniej skuteczniejszy i co ważne – jego głębia zapachowa będzie w dużym stopniu zaburzona.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Męska pielęgnacja, Zapach i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *