Buty Crocs – dobry zakup czy strata pieniędzy?

Chyba każdy z nas spotkał się z kontrowersyjnym modelem Crocs. Jedni uważają, że są to najbrzydsze buty świata, drudzy zaś mówią, że nigdy nie mieli lepszego obuwia. Być może ich wygląd nie zachęca do zakupu, ale właściwości już tak. Niestety za oryginalne buty Crocs trzeba trochę zapłacić (około 150 zł). Czy warto wydawać na te klapki tyle pieniędzy?

Wyjątkowe parametry
Buty tej marki zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić nam wygodę w każdych warunkach. Jest to model dedykowany dla osób, które stawiają komfort na pierwszym miejscu. Często wybierany jest przez osoby pracujące w szpitalach, czy też gastronomii. Buty Crocs damskie idealnie chronią stawy, a także odciążają nasze nogi podczas chodzenia, czy też długotrwałego stania. Są bardzo lekkie (para waży około 160g), dzięki czemu niemal nie odczuwamy ich ciężaru. Zapewniają odpowiednią wentylację, co sprawdza się podczas wysokich temperatur.

Najwyższa jakość
Buty Crocs damskie bardzo ciężko uszkodzić. Przetrwają one najbardziej intensywne użytkowanie przez wiele sezonów. Dodatkową ich zaletą jest wodoodporność. Możemy czyścić je nawet w pralce.
Ten model może poszczycić się ponadprzeciętną trwałością, jednak wiele osób nie wyobraża sobie ich założyć. Przyczyną jest dość oryginalny design, który nie przez każdego jest akceptowany.
Podsumowując – buty są prawdziwą ulgą dla naszych stóp. Są również odporne na uszkodzenia, dzięki czemu jest to zakup na długie lata. Największym minusem jest wygląd wizualny, jednak ma on swoich miłośników.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz