Wiosenne kurtki – na sportowo!

Kiedy nadchodzi wiosna, słońce powoli przygrzewa coraz mocniej, pozbywamy się ciężkich, zimowych płaszczy i kożuchów. Nie znaczy to jednak, że całkowicie rezygnujemy z kurtek! Wciąż przecież potrzebujemy ochrony przed niskimi temperaturami i warunkami atmosferycznymi, kwietniowy deszcz tak samo mocno może nas zmoczyć jak listopadowy! Jaki zatem byłby najlepszy wybór na wiosnę?

elegancka sukienka kobieca

Do wyboru, do koloru

Z pewnością każdej z nas przydadzą się takie kurtki wiosenne damskie, które bez problemu założyć możemy zarówno do miasta, jak i na łono natury – czyli po prostu modele sportowe. Do dyspozycji mamy wiele typów podobnych okryć wierzchnich.

Marzec

Dla pań lubiących coś bardzo ciepłego idealne będą lekkie kurtki puchowe, które mimo niewielkiej wagi naprawdę porządnie ogrzeją – przydadzą się na chłodniejsze miesiące. Jednak, jak mówi przysłowie, w marcu jak w garncu, więc jeżeli wyjdzie słońce, z łatwością zwiniemy je w niewielką kulkę i wsadzimy do plecaka.

Kwiecień

Kobiety, które dużo czasu spędzają w towarzystwie przyrody, szczególnie te, które chodzą po górach lub uwielbiają wycieczki rowerowe, polubią funkcyjne softshelle, które zestawione z termoaktywną bielizną dostarczą tyle ciepła, co inne, a jednocześnie zatrzymają wilgoć i wiatr.

Maj

Jeżeli preferujemy coś na cieplejsze dni, co ochroni nas tylko przed wiatrem i deszczem, do gustu przypadną nam wiatrówki damskie, posiadające jedynie cienką wierzchnią warstwę, nieizolujące od chłodu, dlatego idealne na cieplejsze miesiące.

Nieważne czy będziemy wielbicielkami wiatrówek damskich czy puchówek – każda z nas ma szansę wybrać coś dla siebie i do warunków, w których najczęściej spędza czas.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz