Victoria’s Secret Show – święto damskiej bielizny

Victoria’s Secret Fashion Show to jedna z najważniejszych światowych imprez poświęconych damskiej bieliźnie. Pięknym modelkom prezentującym najnowsze modele i trendy bielizny damskiej stale towarzyszą setki kamer i fotografów śledzących każdy ich ruch. Pokaz Victoria’s Secret to prawdziwe show w najlepszym tego słowa znaczeniu, któremu towarzyszy starannie przygotowany wybieg i świetna muzyka.

Victoria’s Secret Fashion Show po raz pierwszy odbył się w 1995 roku i już wtedy wzbudził znaczne zainteresowanie mediów. Wkrótce pokazy zaczęto transmitować w telewizji (w 2001 roku obejrzało go ponad 12 milionów ludzi!). Obecnie relacje z Victoria’s Secret można oglądać w internecie i cieszą się tam ogromnym powodzeniem, zwłaszcza wśród męskiej części widowni, która na równi z podziwianiem bielizny podziwiają też modelki, które ją prezentują. Charakterystycznym symbolem Victoria’s Secret są anielskie skrzydła, które towarzyszą wybranym modelkom podczas prezentacji bielizny. Na widowni podczas pokazu zasiadają najbardziej znane postaci ze świata filmu, kultury, sportu i showbiznesu. Dzięki takim imprezom jak Victoria’s Secret zmieniło się podejście mediów i społeczeństwa do bielizny. Bielizna damska przestała być tematem tabu, stała się czymś o czym można rozmawiać, czymś, co można podziwiać, ozdobą, która pobudza wyobraźnię, symbolem elegancji i luksusu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *