Sposoby na siwe włosy u mężczyzn

odsiwiaczSiwe lub nadmiernie wypadające włosy to bez wątpienia zmora bardzo wielu współczesnych mężczyzn. Choć starają się oni wyglądać młodo i atrakcyjnie, wizja srebrnych włosów lub całkowitego ich braku, niejednemu panu spędzą z pewnością sen z powiek.

Na szczęście i na jedną i na drugą przypadłość są sprawdzone sposoby. W przypadku siwiejących włosów można zastosować dwie metody – farbę lub odsiwiacz. W zależności od tego jaki jest naturalny kolor włosów danego mężczyzny oraz jak szybko chce uzyskać pożądany efekt należy wybrać odpowiedni sposób dostosowany do indywidualnych preferencji.

Farba do włosów
Dzięki temu preparatowi efekt można uzyskać niemal natychmiast. Farba idealnie nadaje się włosów, których pierwotnych kolorem był bardzo ciemny brąz lub czerń. Efekt jest niestety nietrwały i wraz z pojawiającymi się odrostami, farbowanie należy powtarzać.

Odsiwiacz
Preparat ten idealnie sprawdzi się w przypadku włosów naturalnie jasnych, czyli do wszystkich odcieniu blondu, rudego oraz lekkiego brązu. Efekt, w przeciwieństwie do farby, pojawia się dopiero po dwóch aplikacjach kosmetyku, ale jest on znacznie bardziej trwały i naturalny. Działanie odsiwiacza polega na przywróceniu pierwotnego pigmentu włosa. Więcej szczegółów znajdziesz na MenSpace.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Męska pielęgnacja, Moda i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *