Sprawdzony lakier hybrydowy

Lakier do paznokci to prosta, a jakże potrzebna rzecz i podstawowe wyposażenie kosmetyczki bardzo wielu pań. Szczególne miejsce zajmuje w niej lakier czerwony.

Hybryda do paznokci
Lakier funkcjonuje po prostu jako dość prosta w składzie ozdoba nakładana na płytkę paznokcia, Jednak współcześnie na rynku mamy do czynienia z wieloma różnymi rodzajami lakierów, dostępnych w najróżniejszych kolorach. Przykładem mogą tu być chociażby lakiery hybrydowe, które utwardzane za pomocą lampy UV lub ewentualnie UV LED, charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i mogą utrzymywać się na płytce paznokci nawet do trzech tygodni.

Czerwona hybryda
Semilac 103 to przykład znanego lakieru hybrydowego, który również po nałożeniu utrzymuje się na palcach tak długi okres czasu. Jego kolor określany jako Raspberry Elegant to dość ciekawa odmiana czerwieni, przypominająca mocną, dojrzałą malinę. Kolor jednocześnie dość klasyczny, ale i odważny oraz przyciągający wzrok. Zresztą, jak przystało na głęboki kolor, w zależności od oświetlenia zawsze wygląda on trochę inaczej. Semilac 103 to sprawdzony lakier, który preferują przede wszystkim wszystkie fanki najróżniejszych odmian czerwieni na swoich paznokciach.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *