Jak przyśpieszyć porost brody?

Co zrobić w przypadku, gdy broda nie chce rosnąć, a jej gęstość pozostawia wiele do życzenia? Poznaj kilka prostych sposobów na przyśpieszenie zarostu i wprowadź je do codziennego rytuału.

Sposoby na porost brody

Porost brody uwarunkowany jest poziomem testosteronu i genetyką. W dzisiejszych czasach wielu mężczyzn ma problem z bardzo słabym zarostem na twarzy. W osiągnięciu gęstego zarostu nie pomoże tylko i wyłącznie preparat na porost brody, ale również cierpliwość. Po drugie należy bardzo dokładnie dbać o skórę twarzy, bo ma ona bezpośredni kontakt z zarostem. Warto również do codziennej diety wprowadzić produkty bogate w białko np., fasolę, jajka i ryby. Oprócz tego należy zakupić preparaty na porost brody, które zawierają biotynę. To właśnie ona odpowiedzialna jest za porost włosów i odpowiednie funkcjonowanie skóry.

Kolejnym sprawdzonym sposobem na porost brody jest pozostawienie jej samej sobie np., na miesiąc. Niech przez ten czas rośnie dziko. Pod żadnym pozorem nie wolno jej przycinać. Dzięki temu ma się pewność, że sama się zagęści i będzie taka jak z opisowych – przedstawionych w wielu ciekawych książkach. Oby przedstawione sposoby na porost brody pomogły każdemu mężczyźnie, który jej nie ma.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Męska pielęgnacja i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *