Szpilki w biznesie

Jesteś nowoczesną, elegancką kobietą, która jest w stanie pogodzić pracę zawodową, z życiem rodzinnym, gotowaniem obiadów, sprzątaniem, praniem i znajdujesz jeszcze czas na swoje pasje i rozrywki? Brawo! Każda kobieta powinna mieć Cię za wzór. Szpilki w biznesie od zawsze były niedoścignionym wzorem pewnej siebie, klasycznie ubranej i dobrze zorganizowanej kobiety.

Biznes woman
Atrybutami biznes woman są zgrabne szpilki, biała koszula, damski garnitur lub marynarka z ołówkową spódnicą, skórzany notes, klasyczne pióro, gładko zaczesana fryzura , schludny i starannie wykonany naturalny makeup.  

Klasyk
Odkąd na rynku kosmetycznym pojawiły się zestawy lakierów hybrydowych z lampą do domowego użytku, co raz więcej kobiet ma piękne i zadbane paznokcie. Po jaki zatem odcień powinna sięgnąć nowoczesna biznes woman, aby wkomponować się idealnie w elegancki look? Odpowiedzią na to pytanie jest zdecydowanie lakier od Semilaca 039- Sexy Red. Jest to klasyczna, żywa czerwień, na którą każdy zwróci uwagę. Lakier dopełni idealnie wykreowany styl klasycznej i eleganckiej kobiety.

Jeśli chcesz czuć się trochę ekstrawagancko, a do tego chcesz cieszyć się klasyką, zainwestuj koniecznie w ten lakier!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *