Pheromax – feromony w kosmetykach dla mężczyzn

Skutecznym środkiem, zdolnym zainteresować nawet najbardziej niezainteresowaną osobę, a szczególnie kobietę jest pheromax, zawierający naturalne feromony.

Czym są feromony?

Feromony to substancje chemiczne, występujące w organizmie jako mieszanina różnych związków chemicznych, powodujące w zależności od wytworzonej ilości, wabienie lub odstraszanie osobników.
Feromony są swoistymi naturalnymi perfumami, którymi „pachnie” ciało, i ten zapach może być odbierany jako interesujący i przyjemny lub jako dominujący i agresywny.

Składniki pheromaxu

Pheromax zawiera trzy najbardziej intensywne feromony:

– Androstenol.
– Androstenon i
– Androstadienon.

Te feromony, rozpylone na ciele, mają zdolność wywierania wpływu na zachowanie ludzi. Mimo, że są bezwonne, organizm osoby zainteresowanej osobnikiem używającym kosmetyków zawierających pheromax, podświadomie jest wabiony, dotyczy to przede wszystkim kobiet lub odstraszany i zdominowany, a w skrajnych przypadkach nawet wybucha agresją.

Działanie pheromaxu, powoduje, że rozmowy w towarzystwie stają się bardziej swobodne, atmosfera ulega rozluźnieniu, a u niektórych następuje skłonność do flirtu. Osoba „naznaczona” pheromaxem, wzbudza szacunek u konkurentów, a dla płci przeciwnej staje się bardziej atrakcyjna seksualnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zapach i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *