Trzy rady dla pań wybierających bieliznę?

bielizna obsessiveO tym, że zakup bielizny nie może być dokonywany w pośpiechu i w sposób bezrefleksyjny przekonała się już z pewnością każda z nas. Każda z nas doświadczyła też rozczarowania, gdy okazało się, że bielizna reklamowana jako identyczna z markową okazała się rozwiązaniem nie tylko mało eleganckim, ale również nieodpornym na uszkodzenia. Jeśli zatem marzy nam się uzupełnienie tego rodzaju zapasów, powinnyśmy stosować się do kilku zaleceń.
Znawcy tematu nie namawiają nas do wierności jednej tylko marce, jeśli więc do tej pory podobała nam się bielizna Obsessive, a teraz chcemy eksperymentować z rozwiązaniem pochodzącym z kolekcji innego producenta, nie musimy obawiać się, że będzie to decyzja niewłaściwa. Warto jednak pamiętać, że szybko przyzwyczajamy się do dobrego, gdy więc do tej pory w naszej szafce gościła bielizna Baci, trudno będzie nam zaakceptować jej imitację.
Nie wolno nam zapominać również o tym, że zmieniamy się wraz z upływem lat, kupowanie bielizny „na pamięć” nie jest więc dobrym rozwiązaniem. Mówimy o części garderoby, po której spodziewamy się, że będzie nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również wygodna, a zatem staranny jej wybór leży przede wszystkim w naszym własnym interesie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bielizna i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *