Jak wybrać bieliznę erotyczną?

W garderobie każdej pani musi obowiązkowo znaleźć się miejsce na bieliznę erotyczną. Ten rodzaj bielizny kobiety wybierają nie tylko na romantyczne wieczory, coraz częściej niektóre jej elementy traktują jako bieliznę codzienną. Jednak aby jak najlepiej spełniała ona swoje przeznaczenie, powinna być odpowiednio dobrana do każdej pani.

Które rozmiary należy brać pod uwagę

Bielizna erotyczna dla kobiet tego typu produkowana jest w zgodzie z powszechnie stosowanymi rozmiarami biustonoszy i majtek. Dlatego też to właśnie te wymiary powinny być wyznacznikiem ich odpowiedniego dobrania. bywa jednak, iż zamiast oznaczeń takich jak na przykład 80B w przypadku biustonoszy na komplecie bielizny znaleźć można oznaczenie rozmiaru w postaci L, XL lub podobne. Wówczas dobrze byłoby bieliznę przymierzyć, a jeżeli nie jest to możliwe, na przykład ze względu na zakupy w sklepie online, dobrze ją zmierzyć.

Ciut większa czy ciut mniejsza?

Zdarza się, że rozmiar bielizny nie jest zgodny z wymiarami ciała kobiety. Wówczas wiele pań zastanawia się, czy wybrać rozmiar mniejszy, czy też lepiej zdecydować się na większy. Tutaj istotne jest to,  z jakiego materiału została ona wykonana. Elastyczne koronki dość mocno się rozciągają, dlatego też w takiej sytuacji wybranie mniejszego rozmiaru nie powinno być problemem. Nieco inaczej jest, gdy mowa o materiałach takich jak na przykład satyna. Nie rozciągają się one dobrze, dlatego też dla swobody poruszania się na pewno lepiej zdecydować się na większy rozmiar.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bielizna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz